ד"ר איתי סרוגו

בית חולים וטרינרי, וטרינר

ד"ר איתי סרוגו הינו ווטרינר שסיים את הלימודים שלו בבתי הספר הגבוהים לווטרינריה באוניברסיטה העברית בירושלים. החל משנת 2005 החל את לימודיו ומשם המשיך ישירות לפעול במתכונת חרום בבתי החולים הווטרינריים לרבות טיפול נמרץ. בתום התקופה של הלימודים עבד ד"ר איתי סרוגו כשנה וחצי וכך למעשה צבר את הניסיון הראשוני שלו בתחום.

לאחר לימודיו הראשוניים בשנת 2008 החל התמחות בקולג' האירופאי לתחומי רפואה ווטרינרית לרבות נירולוגיה. במהלך הניסיון הזה צבר ד"ר איתי סרוגו לא מעט ידע ואותו הוא העביר לאנשים שרוצים וצריכים את המידע או את הדבר שבהחלט יכול להציל חיים. בגדול, סיים את ההתמחות בשנות 2011 ומאז גם החל לעבוד בבית החולים בכפר הירוק.

כאמור, ד"ר איתי סרוגו הוסמך בשנת 2012 בתחומי נירולוגיה אבל לא רק זאת מטעם הקולג' האירופאי המקנה אפשרויות לכל ווטרינר שרוצה להפוך ממתמחה למומחה בבוא העת. וכך מבין כל המקרים ד"ר איתי סרוגו מקבל כיום מקרים מגוונים של כלבים ואפילו חתולים שסובלים לא רק מפגיעות מכונית או פציעה כזו או אחרת אלא גם מדלקות קשות, מערכת עצבים פגועה, ניתוחים קשים וגידולים קשים לרבות פריצות דיסק נשנות וחוזרות.

ד"ר איתי סרוגו אחראי כיום על מערך טיפול שלם לרבות אבחון מוקדם לרבות מקרים נוירולוגים ובעלי חיים מאושפזים או מטופלים שצריכים טיפול 24 שעות סביב השעון. בנוסף, מעניק הרופא את כל הטיפולים בין אם דחופים ובין אם פחות דחופים. כמו כן ניתנים טיפולים הקשורים למערכת העצבים וכל טיפול שבהחלט יכול להקנות את התשובה לטיפול משפר אורח חיים לבלתי היכר.

כמו כן ניתנים גם שירותים בנוגע למחלות שאינן נראות לעין אבל תסמיניהם די ברורים, כאן מדברים לצורך העניין על דלקת כרום המוח, אפילפסיה, נפילות פתאומיות, שברים קשים וכמובן פריצות דיסק קשות שצריכות את הטיפול המסורתי שיועיל ויסייע. בין היתר יכול דר סרוגו לפענח מקרים כאלה ואחרים אשר בסופם למעשה תתקבל התוצאה הסופית שהיא שיפור איכות החיים של בעל החיים והשארת כל הבעיות מאחור.